Svatební den je v životě každého velká událost. Každý z nás chce, aby vzpomínky na něj byly co nejhezčí. Vzhledem k tomu, že nevěsta a ženich jsou nejdůležitějšími osobami, chce nevěsta, aby její svatební šat byl co nejkrásnější a co nejlépe jí padl. Jak vybrat vhodné svatební saty? Nechte se inspirovat.

Výběr svatebních šatů není radno podceňovat

Svatební šaty pro nevěstu představují jednu z nejdůležitějších věcí každého svatebního dne. Jak vybrat ty pravé, ve kterých bude nevěsta ta nejkrásnější?

  • Silueta

Ta má vliv na střih šatů, Mezi časté střihy patří ten do tvaru A. Je vhodný pro jakýkoli typ postavy a představuje mezi svatebními šaty oblíbenou klasiku. Pokud chcete bohatší róbu, pak sáhněte do nabídky modelů s nabíranou sukní. Ta je ideální volbou pro postavu drobnější. Nenucenost, svůdnost a elegantní styl představují šaty se splývavým střihem. Dají vyniknout každému pohybu.

  • Délka šatů

Klasiku představují šaty až na zem. Pro teplé letní období jsou vhodnou volbou i šaty s odhalenými koleny nebo do půlky stehen. Svoji roli hraje i délka rukávů. Pokud patříte mezi majitelky silnějších ramenou, možná sáhněte do nabídky takových modelů, které je budou zahalovat. Mohou to být třeba rukávy vykouzlené z krajky.

  • Styl

Styl svatebních šatů by měl ladit s celkovým pojetím svatby a s místem, kde se bude odehrávat svatební obřad. Jiné šaty se hodí do kostela a jiné na obřad, který se bude konat na zahradě.

Svatební salón Studio Agnes v Praze

Tento salón nabízí nejkomplexnější nabídku svatebních šatů a doplňků v celé Praze. Naleznete zde velké množství svatebních šatů navržených nejprestižnějšími designéry, stačí si jen vybrat. K dispozici jsou také asistentky, které vám milerády poradí. Mají dlouholeté zkušenosti v oboru a poskytují kvalifikované poradenské služby. Vybírat můžete z aktuálních a nejnovějších kolekcí. Salon však nenabízí pouze svatební šaty pro nevěstu, ale komplexní servis – tedy i šaty pro ženicha. Samozřejmostí jsou svatební doplňky a v případě potřeby i krejčovské úpravy.